Osiedle przy Wrzosach

Osiedle przy Wrzosach

Jest takie miejsce na Górnym Śląsku, gdzie można śmiało kreślić swoje przyszłe plany. Jeżeli marzysz o spokoju i niezależności, życiu w zielonym mieście i w otoczeniu dobrej architektury, znajdziesz to w Rybniku. To miasto z dużymi ambicjami, młodymi ludźmi i niekończącym się kapitałem. Obserwowany na przestrzeni ostatnich lat rozwój, wzrost poziomu życia, mnogość obiektów rekreacyjnych sprawiają, że Rybnik staje się z jednym z atrakcyjniejszych miast w okolicy, stanowiąc jednocześnie stolicę rozrastającej się aglomeracji.

Osiedle w zabudowie szeregowej „Osiedle przy Wrzosach” znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu pól, lasów i domów jednorodzinnych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do centrum Rybnika, jak i do autostrady A1.

W trosce o prywatność i swobodę mieszkańców oferujemy Państwu domy jednorodzinne otoczone ogrodami. Każdy dom posiada własne tarasy (zarówno otwarte, jak i zadaszone), garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe. Segmenty wyróżniają się jasnymi i przestronnymi wnętrzami, wydzieloną częścią dzienną i sypialną oraz miejscami przeznaczonymi do aktywności na świeżym powietrzu.